Hıdırellez Hatay Turu Tur Programı

 

 

HIDIRELLEZ

HATAY TURU

İSKENDERUN, SAMANDAĞ - TİTUS TÜNELLERİ - UZUN ÇARŞI - MOZAİK MÜZESİ

05-06-07 MAYIS GÜNÜBİRLİK 

ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL

Kalkış Yerleri: Adana Çıkışlı
PROGRAM
GÜNÜBİRLİK

Sabah saat 06.30 da istasyon meydanında buluşmamızın ardından 07.00’da İskenderun’a hareket ediyoruz. Adana ve Hatay arasında küçük bir şehir konumunda olan ve adını Büyük İskender’in ismini verdiği şirin sahil şehri İskenderun sahilde vereceğimiz çay molası sonrasında Belen yolu üzeri Antakya / Samandağı’na hareket ediyoruz. Roma döneminde yaptırılan su kanalları ve mezarları ile zamanın içinde yolculuk yapabileceğiniz Titus Tünelleri’ni gezdikten sonra Samandağ sahilinde kısa bir yolculuk yaparak Hz. Hızır ve Hz. Musa Peygamberin buluştuğu yer olarak bilinen ziyaret yerine geliyoruz. Vakıflı Köyü ve Musa Ağacı gezilerimiz ardından burada vereceğimiz kısa serbest zaman sonrasında  Harbiye’ye gidiyoruz. Burada alacağımız lezzetli Antakya mezeleri ve harbiye usulü tavuk mönü yemeğimizin ardından Antakya Müzesine gidiyoruz. Roma İmparatorluğunun 3. Büyük Anadolu kenti olan Harbiye / Antakya’dan çıkarılan eserlerin sergilendiği müzeyi gezdikten sonra Uzun Çarşı’yı gezmek üzere şehir merkezine gidiyoruz. Asi Nehri’nin yanı başında ki Uzun Çarşı’yı gezdikten sonra Belen – İskenderun – Payas yol güzergâhından Adana’ya dönüş. Samba Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz…

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
  • TURİZM ARACI İLE ULAŞIM,
  • OTOBÜS İÇİ KUMANYA KAHVALTI (SANDEVİÇ – İÇECEK) İKRAMI,
  • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
  • OTOBÜS İÇİ SICAK - SOĞUK İÇECEK İKRAMI 
  • ÖĞLE YEMEĞİ,


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

EKSTRA HARCAMALAR,

MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ,

 Notlar

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin.


İptal Şartları

Cemalpaşa Mah. Atatürk Cad. Ander Apt. 68/4 Seyhan / Adana
0312 418 45 44 - 0322 235 0 200


Bu çıktı 06.07.2022 19:15 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.